BeanCounter: Productupdate 2026

17 december 2025
11:00 -
12:00

Wat komt aan bod?

We geven jullie graag een praktisch overzicht van de huidige tools, gloednieuwe tool en wat er nog op de planning staat voor 2026:

✅ Personenbelasting: De tool waardoor jij PB-aangiftes efficiënter indient!

​Laat repetitieve en tijdrovende taken achter je. Dankzij voorafingevulde validatielijsten, integratie met MyMinFin waarbij alle relevante gegevens realtime worden opgehaald, uitgelezen en geïntegreerd, volledig dossieroverzicht, eigen berekeningsmotor en automatische indiening (je hoeft dus niet meer naar Tax-on-web te gaan) dien je jouw PB-aangiftes efficiënter in dan ooit.

Dit is jouw eerste opstap naar een geïntegreerde permanente monitoring van de klanten hun individuele situatie.

✅ Optimalisatie: De tool waarmee je het nettoloon van je klanten optimaliseert!

Met onze tool bereken je in een handomdraai het netto-inkomen van je klant en krijg je meteen onderbouwd advies, zonder complexe Excel-formules en andere software te gebruiken. Dankzij de slimme simulaties zie je direct de impact van de gemaakte keuzes, van extralegale voordelen en diverse fiscale optimalisaties tot pensioenopbouw, zodat niets over het hoofd wordt gezien.

✅ NIEUW: Loonbeheer – Beheer vanaf 01/01/2026 ultraslim de lonen van je bedrijfsleiders

Beheer op een gebruiksvriendelijke manier de bezoldiging van jouw bedrijfsleiders (opmaak en automatische indiening aangiftes BV, fiches, …) én optimaliseer je bedrijfsleidersbezoldiging gekoppeld aan hun persoonlijke situatie op verschillende domeinen (PB, sociale bijdragen, pensioenopbouw). Via deze tool maken we het mogelijk dat je in één oogopslag de optimalisatiemogelijkheden klant per klant in kaart hebt en uiteindelijk ook intuïtieve voorstellen krijgt inzake aanpassingen van de sociale bijdrage, bedrijfsvoorheffing, voorafbetalingen, personenbelasting … vanuit het platform.

Wanneer
17/12/2025 11:00 -
17/12/2025 12:00
Organisatie
BeanCounter

Andere events

20 augustus 2026
AI voor accountants
AI verandert uw vak. Wie nu start, loopt morgen voor.Hier begint u. Op...
10 september 2026
In de kijker
Ben je klaar voor een nazomer met een stevige portie teamspirit?  
Awel, goed nieuws, want de ACC Padel Cup is terug in 2026: hét sportie...
11 september 2026
In de kijker Live event Uit eigen huis
Docentendag 2026
Tweede editie AccountancyVandaag organiseert een event exclusief voor&...
24 september 2026
In de kijker
Ben je klaar voor een nazomer met een stevige portie teamspirit?  
Awel, goed nieuws, want de ACC Padel Cup is terug in 2026: hét sportie...
01 oktober 2026
In de kijker Live event
Acerta Summit jubileumeditie 2026: In balans
1 oktober – Een jubileumavond naar aanleiding van 25 jaar Acerta...
22 oktober 2026
Beyond the Balance netwerkevent
Beheer je een boekhoudkantoor? Dan weet je als geen ander hoe uitdagen...

Waar ben je naar op zoek?

Vind snel en eenvoudig het laatste nieuws, informatieve blogs, interessante pagina’s en boeiende evenementen.